Živnosti a podnikatelské starosti
  

Kde jste: abcBusiness.czPrávo a soudnictví › Znalci a odhadci  www.pokrservis.cz

   Sekce oficiálních stránek České televize. Internetové vysílání. Záznam jednoho z dílů pořadu POKR (Postřehy, Komentáře a Rady pro podnikatele), dříve vysílaného pod názvem Podnikatelský servis. Vybrané vydání se mimo jiné věnuje následující tématice: Komerční pěstování žampiónů; k čemu využít služeb soudního znalce nebo odhadce; nakolik je těžké prosadit nový výrobek nebo službu na českém trhu; ve které zemi se vyplatí si pořídit auto pro podnikatelské účely. Česky.

  www.ckom.cz

Oficiální stránka České komory odhadců majetku (ČKOM). Zahrnuje též stránky Ústavu oceňování majetku (ÚOM) ČKOM a Společnosti pro certifikaci odhadců majetku (SCOM). Stránky ČKOM: Organizace komory. Profese a kodex odhadce. Seznam členů. Seznam spolupracujících organiazcí. Druhy členství. Časopis. Semináře. Kontakt. Stránky ÚOM: Nabídka služeb. Kontakty na agenturní střediska v ČR. Možnost on-line vložení dotazu na žádanou službu (zodpovězen do 14 dnů). Stránky SCOM: akreditovaný certifikační orgán odhadců majektu. Informace k certifikační zkoušce. Seznam certifikovaných odhadců. Výroční zprávy. Všechny stránky jsou česky.

  www.justice.cz

Online databáze schválených znaleckých ústavů spravovaný Ministerstvem spravedlnosti České republiky. Intuitivní ovládání podle zadaných kritérií (název ústavu, oddíl, kraj, obor znaleckého oprávnění, rozsah znaleckého oprávnění). Další možností je prohlížení znaleckých ústavů podle sídla (listování v databázi). Česky.


Začátek reklamního proužku

Konec reklamního proužku