Živnosti a podnikatelské starosti
  

Kde jste: abcBusiness.czObchodní příležitosti › Veletrhy, výstavy  www.forarch.cz

Oficiální prezentace mezinárodního stavebného veletrhu. Veletrh je tradiční událostí v oboru stavebnictví. Nabízí široké spektrum nabídky výrobků, technologií a služeb ve stavebnictví. Na webu k dispozici aktuality, informace pro vystavovatele, katalog vystavovatelů, přehled doprovodných akcí, informace pro návštěvníky, tiskové zprávy, minulé ročníky veletrhu, dopravní přístupnost. Česky, anglicky, německy.

www.mpo.cz

Specializovaná stránka oficiálních stránek Ministerstva průmyslu a obchodu. Přehled a vyhledávání událostí dle časového rozmezí, regionu a požadované události. konference, výstavy, veletrhy, semináře, Schůze vlády České republiky, Schůze Poslanecké sněmovny Parlamentu a další události. Česky.


Začátek reklamního proužku

Konec reklamního proužku

  www.acexpo.cz

AC Expo nabízí zajímavé a unikátní výstavní prostory Veletržního paláce Národní galerie v Praze. Nabídka služeb a program akcí. Prostory lze využít pro pořádání veletrhů a výstav, firemních prezentací, kulturních a společenských událostí, módních přehlídek, kongresů a přednášek, sportovních akcí. Česky, anglicky.

  www.aldis.cz

Aktuální akce v Kongresovém centru Aldis v Hradci Králové. Kalendář akcí, nabídka pronájmů, nabídka služeb. Česky, anglicky.

  www.vll.cz

Web Výstaviště Lysá nad Labem (VLL) obsahuje základní informace o výstavišti, přehled nabízených služeb, možnosti ubytování, katalog akcí konaných na VLL, aktuality z VLL, výstavní noviny vycházející u příležitosti vybraných výstav, online zpravodajství z vybraných aktuálních výstav. Česky, anglicky.

  www.vystavnictvi.cz

Oficiální stránky společnosti specializované na organizaci veletržních expozic, promo akcí, konferencí, signmakingu a souvisejících projektů. Web obsahuje základní informace o společnosti, novinky, nabídku služeb, reference, možnost zadat online poptávku na služby (veletržní expozice, promo akce, konference, singmaking), nabídku světelných kinetických reklam. Česky.

  www.zahrada-cech.cz

Výstaviště v Litoměřicích. Základní informace o společnosti Výstavy spol. s r. o., která zajišťuje výstavní a provozní správu výstavního areálu Zahrada Čech základní informace o výstavišti kalendář akcí nabídka služeb (realizace stánků, reklama, konference, tlumočení, trhy apod.) obchodní podmínky. Česky, německy.

  www.mlt.cz

Prezentace firmy MLT - dodavatele služeb na výstavách a veletrzích v ČR i v zahraničí. Stavba stánků a expozic na klíč na výstavách a veletrzích, při kongresech či firemních prezentacích. Technická a organizační podpora pořádaných akcí. Program akcí. Česky, anglicky, německy.

  www.veletrhyavystavy.cz

Stále aktualizovaný přehled veletrhů a výstav. Každý veletrh a výstava s veškerými potřebnými údaji. Konkrétní akce lze rychle vyhledat. Obsahuje údaje o více než 2 500 veletrzích a výstavách v tuzemsku i zahraničí včetně kontaktů na pořadatele. Česky.

  www.incheba.cz

Významný organizátor výstav a veletrhů v České republice. Aktualní nformace a přehled o pořádaných akcích. Výstaviště Praha, pronájmy prostor. Kalendář akcí. Česky, anglicky.

  www.bvv.cz

Oficiální stránka největšího výstaviště v ČR. Přehled výstav a veletrhů (podle názvu, termínu konání). Nabídka poskytovaných služeb BVV. Přehled akcí a doprovodných programů včetně katalogů k aktuálním výstavám. Public relations (tiskové a výroční zprávy, statistiky apod.). Česky, anglicky, německy.

  www.expo.cz

Aktuální informace o pořádaných výstavách a veletrzích v České republice. Katalog výstav, publicistika, semináře, výstaviště. Česky, anglicky.

  www.expolingua.com

Oficiální prezentace mezinárodního veletrhu jazyků, vzdělávání a kultury. Součástí veletrhu je rozsáhlý odborný doprovodný program, zpřístupněný všem návštěvníkům. Prezentace vzdělávacích programů, metod vzdělávání, testů, studia a práci v zahraničí atd. Vystavovatelé (informace pro vystavovatele, profil návštěvníků), program aktuálního ročníku, doprovodné programy, odkazy. Česky.

  www.joly.cz

Web společnosti Joly, která se zaměřuje na realizaci veletrhů a výstav. Web obsahuje nabídku služeb, popis dostupného vybavení mobiliář, kalendář akcí na nichž se podílí společnost Joly. Česky.

  www.omnis.cz

Sekce internetových stránek společností Omnis Olomouc, a.s. Veletrhy a výstavy pořádané touto společností v aktuálním kalendářním roce. Jednotlivé akce jsou rozděleny do sekcí: Stavo Elektro Auto-moto Odborná setkání Moderní žena. Tytéž akce jsou rovněž přehledně uspořádány v kalendáři. Podrobné anotace jednotlivých akcí s pozvánkami. Přístup do ostatních sekcí stránek společnosti Omnis. Česky.

  www.abf.cz

Portál pro výstavy, veletrhy, konference a jiné informace z oblasti stavebnictví, bydlení, motorismu odborné knihkupectví. Profil firmy ABF nadační činnost pro rozvoj architektury a stavitelství přehledy veletrhů a výstav včetně akcí FOR SYSTEM aktuality fórum krajů, měst a obcí bulletin Zpravodaj ve formátu PDF soutěže, nakladatelská činnost odborných publikací z oblasti stavebnictví - nabídka literatury odkazy na oborové weby link na Český stavební informační systém. Česky, anglicky, německy.

  www.agentura-expo.cz

Agentura pořádající výstavy a veletrhy po celém území ČR i v zahraničí. Základní informace o agentuře, technické parametry pro realizace výstavních expozic, aktuální výstavy, reference a ukázky expozic. Česky.

  www.expoinfo.cz

Veletržní informační server. Web obsahuje: databázi českých i zahraničních veletrhů s vyhledáváním kalendář akcí doma i v zahraničí aktuality novinky oborové články seznam organizátorů veletrhů přehled veletržních areálů a seznam veletržních měst. Česky.

  www.ufinet.org

Oficiální stránky Union des Foires Internationales (UFI). Historické pozadí vzniku a vývoj UFI až do současnosti. Stanovy a organizační struktura UFI (řídící a výkonné orgány, pracovní skupiny). Hlavní cíle a úkoly UFI. Role obchodních výstav a veletrhů v historickém a současném pojetí. Podmínky přijetí za člena UFI. Vyhledávač obchodních akcí (výstav, veletrhů). Přehled kongresů UFI, včetně obsahového zaměření a vzdělávacích seminářů UFI. Přehled publikací vydávaných UFI (kalendáře, kdo je kdo, o veletrzích, kongresech ap.). Anglicky, francouzsky, německy.

  www.vcb.cz

Základní informace o pořadateli a o výstavním areálu novinky kalendář akcí mapa areálu pozvánky podmínky pro vystavovatele Přehled auditovaných dat jednotlivých výstav nabídka reklamních služeb externí realizace výstavních projektů uzavřená sekce pro obchodní partnery. Česky, anglicky, německy.

  www.flora-ol.cz

Výstaviště Flora Olomouc, a.s. Web obsahuje základní veletržní informace tiskové a výroční zprávy kalendář akcí informace pro návštěvníky a vystavovatele služby: realizace expozic, pronájem pavilonů, reklama a propagace. Historie a současnost olomouckého výstaviště a místních parků. Informace o botanické zahradě, rozáriu a sbírkových sklenících. Základní informace o správě a údržbě parků. Česky, anglicky.

  www.cerna-louka.cz

Ostravské výstaviště Černá louka. Základní informace o společnosti Ostravské výstavy a.s. a jejích službách organizační struktura historie výstavnictví na Černé louce kalendář akcí roční zprávy nabídka výstavních prostor, konferenčních a kongresových prostor, nebytových prostor a kanceláří, reklamních ploch a reklamy v médiích, propagačních akcí informace o rekreačních a zábavných projektech v areálu výstaviště. Česky, anglicky.

  www.pva.cz

Pražský veletržní areál Praha-Letňany. Web obsahuje: základní informace o společnosti PVA a.s. a o výstavišti kalendář akcí aktuality informace o dopravně k veletržnímu areálu možnosti ubytování v blízkosti veletrhu. Česky, anglicky.