Živnosti a podnikatelské starosti
  

Kde jste: abcBusiness.czTěžký průmysl › Strojírenství  www.sst.cz

Oficiální stránky Svazu strojírenské technologie (dříve Svaz výrobců a dodavatelů strojírenské techniky). Profesní sdružení organizací zabývajících se činností v oblasti strojírenské techniky. Reprezentace členských organizací v mezinárodním styku. Normotvorná činnost. Seznam výrobků (kontakty na výrobce). Vývoj oboru (tabulky a grafy). Podpora výzkumu (veřejné soutěže, oborové kontaktní centrum). Aktuality (konference, prezentace a inzerce, veletrhy). Zákony, daňové a účetní předpisy týkající se oboru. Seznam svazových podniků.

  www.strojnicka-spolecnost.cz

Oficiální stránky neziskové organizace strojních inženýrů a techniků. Společnost organizuje odbornou zájmovou činnost s cílem získávat nové informace a podporovat výměnu zkušeností z různých strojírenských oborů. Základní informace o ČSS, kalendář akcí. Česky, anglicky.

  www.mmspektrum.com

Online prezentace technického měsíčníku Maschinenmarkt (MM), specializovaného na strojírenství: současné trendy v jednotlivých odvětvích výroba a praxe novinky vědecko-technického výzkumu, řízení a financování průmyslových podniků, veletrhy. Časopis je určen střednímu a vyššímu managementu podniků, konstruktérům a technologům, dovozcům a vývozcům, učitelům a studentům odborných škol. Výběr článků z aktuálního čísla i archivních vydání. Česky, základní informace anglicky.


Začátek reklamního proužku

Konec reklamního proužku