Živnosti a podnikatelské starosti
  

Kde jste: abcBusiness.czDoprava, logistika › Spedice a logistika  www.sslczech.cz

Seznam členů a informace o poskytovaných službách. Nabídka skladových prostor (seznam majitelů skladů, místo, kapacita, spojení, doprava, kontakty). Přehled aktuálních softwarových programů týkajících se spedice a logistiky. Publikace a dokumenty z oboru.

  www.logistika.cz

Prezentace České logistické asociace (ČLA), nezávislé zájmové společenské organizace sdružující právnické i fyzické osoby. ČLA je členem Evropské logistické asociace (ELA). Informace o ČLA; cíle; aktivity; definice logistiky; oborové aktuality, zajímavosti; nabídka členství v ČLA. Aktivity: Semináře, konference, vydávání časopisu Logistika (odkaz na ukázky). Odkaz na web logistické databanky. Česky, anglicky.

  www.spediceonline.cz

Portál s online spedičními službami. Obsáhlá nabídka služeb souvisejících se zasilatelstvím a dopravou zboží. Použití portálu je zdarma. Katalog firem, služeb a výrobků z oboru. Obsáhlá spediční databanka (hledat volné vozidlo/zásilku; přidat vozidlo/zásilku do databáze). Dopravní informace (uzavírky v ČR, Praze a na Slovensku, levný benzín). Dále je k dispozici rozsáhlé množství bankovních, celních, obchodních apod. informací. Nabídky inzerce, download řady užitečných dokumentů a šablon, legislativa. Česky.

  www.dgsa-rid.cz

Oficiální stránky dobrovolné, neziskové a nezávislé asociace. Cílem asociace je přispívat k vyšší úrovni bezpečnosti při přepravách nebezpečných věcí v rámci státu i Evropy - zejména v oblasti železniční dopravy, participovat na přípravách právních předpisů a dalších dokumentů (normalizace, informatika, prognózy, studie, poradenství apod.), šířit obecné povědomí o nebezpečích a rizicích. Aktuality, kalendář akcí, oborové články, legislativa, nehody, označování nebezpečného nákladu na železnici, diskusní fórum, odkazy na další webové stránky. Česky.

  www.e-logistika.cz

Projekt České logistické asociace a České obchodní kanceláře vytvořený s cílem zpřehlednit český logistický trh. Informace o projektu, oborové novinky, návod k vyhledávání dle klíčového slova nebo podle zadaných parametrů zboží a služeb - vyhledávání v oborech: logistické služby; regálové systémy; manipulační vozíky. Česky.

  www.skladuj.cz

Internetové stránky zpřehledňující dostupné volné kapacity skladovacích prostor. Databáze a novinky obsahující volné sklady, pronájem skladů, obecné řešení problematiky skladování (katalog skladů, katalog společností, možnost registrace nové společnosti); analýzy nabídky a poptávky; detailní mapování trhu logistických kapacit; poradenství a konzultační služby. Česky.


Začátek reklamního proužku

Konec reklamního proužku