Živnosti a podnikatelské starosti
  

Kde jste: abcBusiness.czEvropská unie › Programy, kvóty  www.opzp.cz

Oficiální internetová prezentace Státního fondu životního prostředí ČR věnovaná Operačnímu programu Životní prostředí (OP ŽP). K dispozici je poradna pro žadatele, dokumenty ke stažení, aktuality, obecné informace o fondech a oblastech podpory. Odkazy na související internetové stránky, tiskové zprávy. Důležité kontakty a vstup do databáze akreditovaných poradců OP ŽP. Česky.

  www.prahafondy.eu

Samostatné stránky pražských operačních programů. Představení programů: Operační program Praha - Adaptabilita OPPA) Operační program Praha - Konkurenceschopnost (OPPK) Jednotný programový dokument pro Cíl 2 regionu soudržnosti Praha (JPD 2) Jednotný programový dokument pro Cíl 3 regionu NUTS 2 hl. m. Praha (JPD 3). Aktuality, výzvy, projekty, semináře, dokumenty, monitoring, kalendář akcí, zadávací řízení a další související informace. Česky.

  www.opd.cz

Oficiální prezentace programu pro období 2007-2013, spuštěná Ministerstvem dopravy ČR spolu s vyhlášením výzev operačního programu. Základní informace o programu, aktuality, dokumenty, informace pro žadatele/příjemce, odkazy, slovníček základních pojmů. Informace o fondech Evropské unie: Fondu soudržnosti 2004-2006 a Operačního programu Infrastruktura 2004-2006, z nichž je poskytována podpora pro sektor dopravy. Možnost odběru novinek. Česky, anglicky.


Začátek reklamního proužku

Konec reklamního proužku