Živnosti a podnikatelské starosti
  

Kde jste: abcBusiness.czDoprava, logistika › Doprava městská  www.dpp.cz

Jízdní řády linek metra, tramvají a autobusů Pražské integrované dopravy (PID) ve formátech PDF. Aktuálně zveřejněné informace. Hledání jízdních řádů podle linek: metro tramvaje autobusy městské a regionální noční doprava náhradní doprava lanová dráha školní linky linky pro tělesně postižené hledání podle zastávek v Praze a mimo Prahu. Nápověda. Česky, anglicky, německy.

  www.doprava.cx

Informace o městské dopravě v České republice. Městská doprava a výluky v Praze, Brně a Liberci. Městská doprava v Hradci Králové, Ústí nad Labem, Teplicích. Historie městské dopravy v jednotlivých městech. Informace, jízdní řády a výluky v dalších městech ČR. Trvalé změny linkového vedení. Průvodce městskou dopravou. Vysvětlivky pojmů a značek. Provozovatelé městské dopravy. Přepravní řád. Přehled článků Dopravního měsíčníku. Akce s dopravní tematikou. Literatura o městské dopravě. Přehled tarifů městské dopravy. Odkazy na další stránky o městské dopravě. Informace o městské dopravě v zahraničí. Časopisy o městské dopravě. Expozice vozidel městské dopravy Technického muzea Brno.

  www.usmd.cz

Oficiální stránka Ústavu silniční a městské dopravy (DEKRA). Seznam STK. Středisko školení znalců. Znalecký ústav. Služby pro stanice měření emisí (SME). Schvalování vozidel. Typová zkušebna. Prověřování původu vozidel v mezinárodním systému OCIS. Středisko přepravy nebezpečných věcí a odpadů. Informace pro motoristy (mj. Problematika STK a SME; Přehled zkratek používaných v automobilovém průmyslu). Česky, anglicky.

  www.dpmb.cz

Oficiální internetové stránky brněnských Dopravních podniků (DP). Web obsahuje aktuální zprávy vážící se k místní dopravní situaci, změnám spojení, výlukám; chystaným úpravám apod. Základní informace o DP; dopravní informace; tarify a ceny; jízdní řády; lodní doprava; FAQ. Možnost odběru novinek e-mailem. Česky, základní informace anglicky, německy.

  www.dpo.cz

Oficiální internetové stránky ostravských Dopravních podniků (DP). Web obsahuje aktuální zprávy vážící se k místní dopravní situaci, změnám spojení, výlukám; chystaným úpravám apod. Základní informace o DP; tarify; ceny; prodej jízdenek; jízdní řády; FAQ; komerční nabídky DP Ostrava. Česky.

  www.doprava.cx

Informace o městské dopravě v České republice. Městská doprava a výluky v Praze, Brně a Liberci. Městská doprava v Hradci Králové, Ústí nad Labem, Teplicích. Historie městské dopravy v jednotlivých městech. Informace, jízdní řády a výluky v dalších městech ČR. Trvalé změny linkového vedení. Průvodce městskou dopravou. Vysvětlivky pojmů a značek. Provozovatelé městské dopravy. Přepravní řád. Přehled článků Dopravního měsíčníku. Akce s dopravní tematikou. Literatura o městské dopravě. Přehled tarifů městské dopravy. Odkazy na další stránky o městské dopravě. Informace o městské dopravě v zahraničí. Časopisy o městské dopravě. Expozice vozidel městské dopravy Technického muzea Brno. Česky, anglicky, německy.

  www.dp-praha.cz

Oficiální internetové stránky pražských Dopravních podniků (DP). Informace o pražské integrované dopravě (PID). Web obsahuje aktuální zprávy vážící se k místní dopravní situaci, změnám spojení, výlukám; chystaným úpravám apod. Základní informace o DP; historie dopravy a DP; dopravní informace; tarify a ceny; vyhledávání spojení; tisk jízdních řádů; FAQ. Download jízdních řádů ve formátu PDF; propagační materiály; mapy. Nabídky pro středoškolské vzdělávání; odkazy na oborové weby. Česky, anglicky, německy.


Začátek reklamního proužku

Konec reklamního proužku