Živnosti a podnikatelské starosti
  

Kde jste: abcBusiness.czDoprava, logistika › Doprava letecká  www.alv-cr.cz

Oficiální stránky zájmového sdružení, jehož cílem je zastupovat a hájit zájmy svých členů. Členy ALV jsou výrobci letadel a jejich komponentů, výrobci letadlových agregátů a zařízení, firmy zajišťující údržbu a servis, firmy zabývající se výzkumem a vývojem letecké techniky. Základní informace o ALV, aktuality, tiskové zprávy, kalendář akcí. Česky, anglicky.

  www.caa.cz

Organizační struktura. Působnost ÚCL. Postup ÚCL při vyřizování žádostí, stížností a jiných dožádání občanů. Zákon o civilním letectví. Přehled nejdůležitějších předpisů, podle nichž ÚCL jedná a rozhoduje. Vymezení zodpovědnosti. Odkazy na tématicky příbuzná místa. Letecké informace a služby. Kontakty. Plány letů. Česky, anglilcky.

  www.csa.cz

Internetové stránky tradiční české letecké společnosti. Web obsahuje základní informace o ČSA; aktuální oborové informace a zpravodajství; letový řád ČSA; přehled o letadlové flotile; informace o veškerých službách spojených s cestováním s ČSA (rezervace, audio-video, opožděná zavazadla, informace o klientských programech, FAQ apod.); potřebné informace o letišti Praha-Ruzyně (včetně plánku); služby spojené s příletem (doprava z letiště, hotely, půjčení auta, průvodce, měnový konvertor, kultura, restaurace); komplexní portfolio služeb ČSA; ČSA v zahraničí. Česky, anglicky.

  www.airways.cz

Portál s praktickými informacemi o letecké dopravě. Aktuální oborové zprávy z ČR, Evropy, Ameriky, Asie, Austrálie; nová letadla; nové aerolinie; nové aerolinky; letové řády; atlas letadel; vyhledávání a nabídky letenek; FAQ; oborové odkazy. Česky.

  www.airlines.org

Informační stránky ATA. Sdružení leteckých přepravců v USA. Užitečné informace o letecké dopravě (ceny paliva, přepravy osob a nákladů a další). Problematika bezpečnosti letecké dopravy. Anglicky.

  www.condor.cz

Internetové stránky zaměřené na letecké cestování a s tím spojené zajištění ubytování. Nabídky letenek, charterové lety, online rezervace či objednávka letenek, online pojištění, online rent-a-car. Aktuální oborové zprávy. Další praktické informace: au-pair pobyty, víza, peněžní služby, doručování letenek, FAQ. Česky.


Začátek reklamního proužku

Konec reklamního proužku