Živnosti a podnikatelské starosti
  

Kde jste: abcBusiness.czFinance › Konkurzy, dražby  www.komoraspravcu.cz

Oficální stránky profesního sdružení. K dispozic jsou základní informace o komoře, související dokumenty, informace o valných hormadách, nabídka služeb, judikáty, vzory důležitých dokumentů, diskusní sekce, odkazy na související stránky. Česky.

  www.licitatori.cz

Portál sekce licitátorů České asociace dražebníků (ČAD). O sekci licitátorů (historie dražebnictví činnost rady pro úspěšné licitování). Aktuality. Výklad pojmů. Kodex licitátora. Školení, testy. Přihlášky do sekce licitátorů i do ČAD. Profil a informace o ČAD. Dražební list (přehled veřejných dražeb). Česky.

  www.kskri.cz

Oficiální stránky komory, jejímž cílem je zvyšovat odbornou úroveň profesí správce majetku, likvidátorů, správců konkurzní a vyrovnací podstaty, a poradců pro otázky krizového řízení. Zároveň vytváří základnu pro integritu postupů, rozvoje metodologie, a dopracování potřebné legislativy. Základní informace o KSKŘI, novinky, zajímavosti, bulletin, uzavřená sekce. Česky.

  www.aiacz.cz

Oficiální stránky asociace, která sdružuje nejvýznamnější hráče na trhu inkasa pohledávek v České republice. Základní údaje o činnosti asociace, seznam členů, etický kodex, aktuality, tiskové zprávy. Část webu tvoří uzavřená sekce pro členy. AIA je členem Federation of European National Collection Associations (FENCA), Evropské federace národních inkasních agentur). Česky.


Začátek reklamního proužku

Konec reklamního proužku