Živnosti a podnikatelské starosti
  

Kde jste: abcBusiness.czFinance › Kapitálové trhywww.centraldepository.cz

Oficiální prezentace CDPC, který převzal závazky a dokumentaci od zrušeného Střediska cenných papírů (SCP). CDCP je dceřinnou společností Burzy cenných papírů Praha. Cenné papíry se převedly z evidence SCP do centrální evidence CDCP, kde s nimi může majitel nakládat pouze prostřednictvím účastníka CDCP. Web obsahuje informace o společnosti, přehled častých dotazů, informace tříděné podle odbornosti.

www.czechinvest.org

Projekt kapitálových účastí vytvořený Agenturou pro podporu podnikání a investic CzechInvest. Prezentace na oficiálních stránkách agentury. Účelem projektu je poskytnout pomoc českým firmám, které hledají vhodného strategického nebo investičního partnera k dalšímu podnikání. Projekt podporuje akvizice stávajících společností a vznik Joint Venture partnerství. Web obsahuje další údaje k jednotlivým fázím projektu a možnosti jeho využití.

  www.rmsystem.cz

Oficiální stránka RM - SYSTÉM. Organizátor trhu s cennými papíry. O společnosti. Informace (mj. zákazníci, služby a ceník RM-S provozní den slovník pojmů). Výsledky (mj. on-line přehled pokynů podílové fondy dluhopisy). Služby (registrace Wobchod kreditní služby). Podílové fondy (přehled vedení portfolia inv. navigátor universita RMS). Kontakty (obchodní místa). Ke stažení (software statistiky). Nabídky převzetí. Služba vypořádání transakcí (SVYT). Vyhledání ceny akcie. Aktuality. Česky, anglicky.

  www.bcpp.cz

Oficiální stránky Burzy cenných papírů Praha. Základní informace burze (průvodce pro investory i eminenty), novinky, členové, burzovní předpisy, výsledky obchodování (statistiky, indexy, PX, SPAD). Česky, anglicky.

  www.caocp.cz

Oficiální stránky České asociace obchodníků s cennými papíry (CAOCP), jejímž cílem je efektivně napomáhat rozvoji a růstu českého kapitálového trhu. Web obsahuje: základní informace o CAOCP (historie, organizační struktura, členská základna), přehled činnosti a služeb, online poradenství ohledně investic a obchodování s cennými papíry, nabídku odborných seminářů, aktuální zprávy z kapitálového trhu, slovníček odborné terminologie, odkazy na další oborové stránky. Česky.

  www.cnb.cz

Sekce oficiálních stránek ČNB. Denně aktuální devizové kurzy vůči české koruně. Archiv kurzů dohledatelný pomocí kalendářního vyhledávače. Možnost zobrazit časové řady a jejich grafické vyjádření pro vybrané devizové kurzy v měsíční nebo roční periodě. Měsíční a roční průměry kurzů devizového trhu. Kurzy ostatních měn. Česky, anglicky.

  www.akatcr.cz

Oficiální stránka Asociace pro kapitálový trh (AKAT). Předmětem činnosti je rozvoj, standardizace a popularizace kapitálového trhu v ČR. Seznam členů a stálých partnerů. Ekonomické analýzy a právní informace (v češtině a angličtině). Statistiky. Kurzovní lístek zahraničních fondů. Tiskové zprávy. Seznam registrovaných cenných papírů. Česká legislativa kapitálového trhu. Přeložené dokumenty. Organizační struktura. Statistiky. Česky (části anglicky).


Začátek reklamního proužku

Konec reklamního proužku