Živnosti a podnikatelské starosti
  

Kde jste: abcBusiness.czTěžký průmysl › Hutnictví  www.svazslevaren.cz

Zaměstnavatelská a profesní organizace, člen Svazu obchodu a průmyslu ČR. Kontakty na slévárny, modelárny, projektové ústavy a vysoké školy z oboru. Odborné informace. Přehled vydávaných periodik. Seznam členů.

  www.hz.cz

Oficiální stránky Asociace hutnictví železa, respektive Hutnictví železa, a.s. (HŽ), jediné ocelářské asociace, která sdružuje podniky v České republice a na Slovensku. Informace z oboru a servis pro ocelářský průmysl (legislativa, programy a cíle, mezinárodní situace a kontakty). Koordinační a lobbystická činnost ve vztahu k organizacím z oboru a orgánům státní správy. Statistika a grafy. Poradenská a vzdělávací činnost. Adresář členů.

  www.slevarenska.cz

Česká slévárenská společnost (ČSS) je nezávislou, zájmovou, odbornou a vzdělávací organizací. Jejím posláním je účelné spojování individuálních a skupinových odborných zájmů se zájmy celospolečenskými v oblasti slévárenství za účelem povznesení slévárenství doma i v zahraničí, snížení nepříznivého dopadu slévárenské výroby na životní prostředí. Web obsahuje základní informace, organizační strukturu ČSS, aktuality, kalendář akcí, publikace (download bulletinu Informátor ve formátu PDF nabídku tištěné ročenky). Česky.


Začátek reklamního proužku

Konec reklamního proužku