Živnosti a podnikatelské starosti
  

Kde jste: abcBusiness.czFinance › Investice  www.clfa.cz

Oficiální stránky ČLFA. Základní informace o ČLFA a o leasingu, rozhodčí řízení (seznam rozhodců vedený při ČLFA), Členové ČLFA (abecední a komoditní řazení), Dokumenty (Všeobecné podmínky finančního leasingu, LEASEUROPE, EUROFINAS aj.), Factoringové společnosti, publikační činnost. Statistiky leasingu, nebankovních spotřebitelských úvěrů a neleasingových finančních služeb pro podnikatele v ČR Seznam vozidel v leasingu (možnost vyhledávání). Uzavřená sekce pro registrované uživatele. Česky.

  www.kapital.cz

Elektronická verze ekonomického měsíčníku Kapitál. Exkluzivní články od zahraničních i tuzemských autorů, rozhovory, komentáře, analytické studie i prestižní žebříčky úspěšných firem i jednotlivců. Inspirace jak nakládat s kapitálem. Web obsahuje plné texty článků publikovaných v doposud vydaných číslech tištěné verze časopisu. nabídka dalších produktů vydavatelství EuroMedia CS. Česky.

  www.afiz.cz

Oficiální stránky Asociace jejíž činnost je zaměřena do oblasti vzdělávání svých členů, legislativy, vytváření etických norem a profesních postupů pro práci investičních zprostředkovatelů. Základní informace o AFiZ, zákaznický servis, informace pro veřejnost tříděné dle typu investice, členství, struktura, stanoviska, vzdělávání v oblasti AFiZ, partneři, FAQ. Česky.

  www.mvcr.cz

Stránky Business Angels Czech Republic (BACZ), sdružení investorů typu "Business Angel" v ČR. Investoři se rekrutují z řad bývalých aktivních podnikatelů, top managerů převážně ze zahraničí. Mají dostatek kapitálu, který jsou ochotni investovat do rozvoje podnikání, především MSP. Investují do perspektivních projektů firem, ve kterých se pak podílejí na strategickém řízení. Typická výše investice se pohybuje do půl milionu dolarů. Pro MSP představují alternativu k bankovním úvěrům, které z důvodu rizikovosti nebo malého objemu nemohou získat. Web obsahuje základní informace, reference a kontakty. Anglicky, česky.


Začátek reklamního proužku

Konec reklamního proužku