Živnosti a podnikatelské starosti
  

Kde jste: abcBusiness.cz › Finance


FINANCE
www.poradci-sobe.cz

Nezávislý komunitní web pro finanční poradce, finanční konzultanty a profesionály z finančního sektoru. Většina informací je přístupná výhradně registrovaným uživatelům (registrace je bezplatná). Cílem webu je umožnit vzájemnou komunikaci finančním poradcům, kultivovat jimi poskytované poradenské služby, informovat o novinkách z oboru a ulehčit výměnu zkušeností (tematické rubriky: investice, pojištění, penzijní připojištění, stavební spoření, hypotéky, úvěry). Součástí webu je i rozsáhlá produktová databáze.

  www.pokrservis.cz

   Sekce oficiálních stránek České televize. Internetové vysílání. Záznam jednoho z dílů pořadu POKR (Postřehy, Komentáře a Rady pro podnikatele), dříve vysílaného pod názvem Podnikatelský servis. Vybrané vydání se mimo jiné věnuje následující tématice: Podnikatelská absurdita roku 2008; provozování úklidové firmy; jak si založit účet u zahraniční banky. Česky.

  www.pokrservis.cz

   Sekce oficiálních stránek České televize. Internetové vysílání. Záznam jednoho z dílů pořadu POKR (Postřehy, Komentáře a Rady pro podnikatele), dříve vysílaného pod názvem Podnikatelský servis. Vybrané vydání se mimo jiné věnuje následující tématice: Komerční výroba a prodej panenek; jaká směnka je platná; podnikání v lázeňství; jak získat dotace z Evropské unie pro rozšíření podnikatelské činnosti. Česky.


Začátek reklamního proužku

Konec reklamního proužku