Živnosti a podnikatelské starosti
  

Kde jste: abcBusiness.cz › Duševní vlastnictví


DUŠEVNÍ VLASTNICTVÍ
Pokud si chcete vytvořit zvučný název pro svou firmu, zboží nebo služby, skvělou pomůckou vám bude kniha Jak vytvořit atraktivní obchodní název firmy, služby, produktu, značky. Na více než 300 stranách se dozvíte, co všechno by měl účinný obchodní název splňovat, a čeho je třeba se při jeho tvorbě vyvarovat. Svěží a praktický výklad je doplněn množstvím konkrétních ukázek a případových studií z tuzemského prostředí i ze světa.

  • Zdeněk Bauer

  • Další související informace najdete na webu www.TvorbaNazvu.cz.

  • Knihu Jak vytvořit atraktivní obchodní název firmy, služby, produktu, značky můžete za výhodnou cenu pořídit přímo na webu nakladatele, tedy na adrese www.NZB.cz.


  www.copyright.gov

Oficiální stránky amerického autorsko-právního úřadu určeného pro registraci a správu autorských práv a k vykonávání s tím souvisejících právních úkonů. Web obsahuje: základní informace o autorských právech, FAQ, poplatky, vyhledávání v databázi registrovaných uměleckých či jinak hodnotných děl, arbitrážní stížnosti, registrace, přehled publikací (oběžníky, brožury, věcné přehledy, zprávy, aktuality), důležité dokumenty, informace k patentům a obchodním známkám, odkazy na související internetové stránky. Anglicky.


Začátek reklamního proužku

Konec reklamního proužku