Živnosti a podnikatelské starosti
  

Kde jste: abcBusiness.czObchodní příležitosti › Databáze firemwww.expoglobalonline.com

Specializovaný internetový vyhledavač firem napříč celým světem. Portál se snaží poskytnout základní informace o jednotlivých obchodních teritoriích. Především však nabízí prostor k firemní prezentaci formou virtuálních veletrhů či výstav. Jednotlivé země (včetně České republiky) mají na portálu umístěn vlastní profil, součástí kterého je i databáze firem rozlišená do jednotlivých kategorií.

  www.hbi.cz

Oficiální stránky společnosti Hoppenstedt Bonnier (HBI), která každoročně monitoruje a pravidelně aktualizuje informace o významných subjektech českého hospodářství - jejich kontaktní údaje, informace o managementu, činnosti, obchodních značkách, referencích, produktech a službách, certifikátech či ekonomických výsledcích. Zpřístupňuje databázi "Významné podniky ČR", která patří mezi nejširší firemní databáze typu Business to Business v ČR. Web obsahuje základní informace o společnosti, o produktech a službách, novinky, statistiky, online databázi nabídek a poptávek, online databázi podniků. Česky, anglicky.

  www.thomasglobal.com

Adresář obsahuje více než 210.000 adres průmyslových výrobců a distributorů (roztříděných podle kategorií výrobků a poskytovaných služeb) ze 17 evropských zemí. Pravidelná měsíční aktualizace. Bezplatný vstup do databáze je podmíněn registrací. Online záznam vlastní firmy do adresáře je rovněž bezplatný. Web obsahuje rovněž přehled obchodních výstav a seznam internetových adres z oblasti obchodu a průmyslu. Víceúrovňové vyhledávání. Anglicky, německy a v dalších jazycích EU.


Začátek reklamního proužku

Konec reklamního proužku

  www.wlw.cz

Wer liefert was? (WLW) Online (česky Kdo co nabízí?) je společnost poskytující informace o firmách, výrobcích a službách v rámci ČR, Německa, Rakouska, Švýcarska, Nizozemí, Belgie, Lucemburska, Velké Británie, Itálie, Francie, Slovinska, Chorvatska, Slovenska, Švédska a Finska. Jednoduché i detailní vyhledávání v databázi firem, zemí, služeb i výrobků. Možnost bezplatné registrace i placené reklamy. Databáze Eniro pro vyhledávání v severní a východní Evropě. Odkazy na základní info/kontakty pro jednotlivé země. Download prohlížecí lišty WLW FAQ. Druhotné služby WLW (personal. prostředí pro PC, hosting, design, databáze na CD-ROM). Česky, německy, anglicky, španělsky, francouzsky, chorvatsky, italsky, holandsky, slovensky, finsky, švédsky.

  www.worldvideobusiness.com

Stránky integrovaných řešení pro e-business a pro podporu obchodních příležitostí. Obsáhlý registr obchodních partnerů, zákazníků, dodavatelů, odběratelů a podobně. Dále web obsahuje informace k organizaci obchodní činnosti, celním poplatkům, nabídkám ke společnému podnikání, investicím, modelovým smlouvám, FAQ. Mezinárodní nabídky práce a spolupráce, export, import, další služby. K plnému využívání databáze je nutná placená registrace. Anglicky, španělsky, italsky. Komunikace se správci webu možná rovněž v několika dalších jazycích.

  www.afacerionline.com

Online obchodní Adresář obsahuje více než 12.000 evropských a mezinárodních společností, výrobků a obchodních nabídek. Vyhledávání podle klíčových výrazů, země, produktů nebo z abecedního seznamu oborů. Anglicky.

www.abc.cz

Sekce internetového portálu ABC Českého Hospodářství zpřístupňující databázi firem v ČR, spravovanou stejnojmenou společností. Databáze má napomáhat tvorbě nových obchodních příležitostí. Online adresář obchodních kontaktů roztříděný dle jednotlivých oborů. Intuitivní ovládání. Vyhledávat lze podle názvu firmy, města, produktu, adresy a značky. Dále web obsahuje FAQ pro uživatele a vstup do dalších sekcí portálu. Česky, slovensky, anglicky.

  www.prazskesluzby.cz

Online databáze pražských firem. Přehledné vyhledávání v obsáhlé databázi 1) abecedně dle názvu firmy, 2) abecedně dle oboru podnikání. Databáze obsahuje kontaktní údaje více jak tisíce firem v téměř šesti stovkách kategorií. Možnost bezplatného on-line zařazení vlastní firmy do databáze. Odkazy na další užitečné stránky související s životem v hlavním městě ČR (počasí, pražské informační středisko, městská hromadná doprava, kalendář událostí, telefonní seznam). Nabídka inzerce. Česky.