Živnosti a podnikatelské starosti
  

Kde jste: abcBusiness.czŽivnosti – Řemesla › Černá řemesla  www.cechtop.cz

Oficiální stránky živnostenského společenstva založeného k prosazování a ochraně profesních, hospodářských a právních zájmů svých členů. Základní informace o cechu, historie, aktuality, stavovský kodex, nabídka odborných publikací, možnosti oborového vzdělávání (vyučení, semináře), garance kvality, fond odborných topenářských informací. Odkazy na související internetové stránky. Pro členy cechu uzavřená sekce. Česky.

  www.tzb-info.cz

Odborný časopis "Český instalatér" jehož námětem je sanitární, tepelná a klimatizační technika. Základní informace o periodiku, archiv starších čísel, obsahy jednotlivých čísel, vybrané plnotextové články. Nabídka inzerce. Vyhledávání. Redakce: ČNTL, spol. s r.o. Česky.

  www.cws-anb.cz

Oficiální stránky oborového sdružení právnických osob, organizace akreditované u stěžejních domácích i zahraničních autorit. Sdružení pro udržení vysokého standardu, spolehlivosti a bezpečnosti svářečských technik. Základní informace o sdružení, přehled činnosti, možnosti školení pro svářeče, přehled zkušebních organizací, odborné informace (kurzy, semináře, akce technické normy právní předpisy knihovna publikací zkratky ve svařování FAQ, nabídky a poptávky zaměstnání odkazy na další internetové stránky), autorizace, mezinárodní kvalifikace, certifikace (seznam technických pravidel apod.), politika jakosti, aktuality (Informační servis). Česky.

  www.cechinstalaterucr.cz

Oficiální stránky živnostenského společenstva založeného k prosazování a ochraně profesních, hospodářských a právních zájmů svých členů. Základní informace o cechu, historie, regionální pobočky, přehled činnosti, podíl na udržování vysoké kvality učňovských zkoušek (Akademie řemesel a mistrovské zkoušky - Grémium mistrů Soutěž učňů Středních odborných učilišť - obor instalatér aj.), aktuality, kalendář akcí, garance kvality. Česky.

  www.sweb.cz

Oficiální prezentace nevýdělečné, neziskové, dobrovolné zájmové organizace, sdružující jak výtvarníky amatéry, tak profesionály, kteří se věnují výtvarnému zpracování užitných i dekorativních předmětů z drátu. Informace o organizaci, aktuality, kalendář akcí. Česky.

  www.cech-kpt.cz

Cechovní stránky obsahují základní informace o činnosti společenstva, oborové novinky, přehled odborných publikací, nabídky spolupráce a oborových služeb. Přehled užívaných pracovních materiálů. Informace z regionů. Odkazy na další související internetové stránky. Nabídky. Česky.

  www.cechkamnaru.cz

Oficiální stránky živnostenského společenstva založeného k prosazování a ochraně profesních, hospodářských a právních zájmů svých členů. Základní informace o cechu, historie, aktuality, oborové články, odborné texty, seznam členů. Odpovědi na dotazy. Informace ke stavbě a rekonstrukci různých druhů topných těles (kamna, krby, kachlová kamna, americká kamna). Česky.


Začátek reklamního proužku

Konec reklamního proužku